درباره ما

گروه صنعتی آزمون با تأسیس درسال 1362 و با استعانت از خداوند متعال در حال حاضر به عنوان بزرگترین طراح و تولید کننده تجهیزات آزمایشگاهی در داخل کشور بر اساس استاندارد های بین المللی ASTM, EN, BS, AASHTO, DIN واستاندارد ملی ISIRI در بخش مصالح ساختمانی می باشد که اکنون با نام “آزمون ساز مبنا” به فعالیت خود ادامه می دهد. در حال حاضر در مجموعه کارخانه های خود به مساحت 4500 متر مربع و با همکاری 95 پرسنل مجرب کلیه نیازمندی‌های مهندسین مشاور، آزمایشگاه های فنی و مکانیک خاک، دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی، کارخانه های تولید کننده مصالح ساختمانی، موسسات تحقیقاتی و … را به کاملترین نحو ممکن تأمین نموده است. این مجموعه به عنوان یک نهاد کاملاً ایرانی با افتخار اعلام می‌دارد که تولید کلیه تجهیزات، بر پایه دستاورد های علمی مهندسان ایرانی بوده و گام بزرگی در جهت استقلال ایران برداشته است.

با برخورداری از مهندسین الکترونیک و برنامه نویسان مجرب توانسته راه حل های جدیدی برای اتوماسیون نرم افزار و سخت افزار های آزمایشگاهی با بالاترین کیفیت و دقت ارائه نماید.

شرکت آزمون ساز مبنا اولین و تنها دارنده گواهینامه  مدیریت کیفیت ISO 9001:2008  از شرکت Tuv Nord آلمان در حوزه تولید تجهیزات آزمایشگاهی است. مهمترین هدف این مجموعه در سال های اخیر ارتقا کیفیت محصولات و انطباق هر چه بیشتر آنها با استاندارد‌های بین المللی و ملی در راستای کسب هرچه بیشتر رضایتمندی مشتریان و مصرف کنندگان بوده است.

فعالیت در حوزه صنعت ساختمان و عمران ایران با کسب ده ها تندیس و لوح تقدیر از انجمن بتن ایران، مرکز تحقیقات بتن ایران و بسیاری از دانشگاه ها و مراکز علمی ایران زمین همراه بوده است هرچند معتقدیم اعتماد جامعه مهندسین عزیز کشورمان و پشتیبانی آنها از تولیدات ما بزرگترین مدال و دستاورد و از عمده دلایل موفقیت ماست.

This post is also available in: English